حوله‌ها به شما این امکان را می‌دهند که بعد از حمام گرم بمانید و بدن را به طور موثر خشک کنید، راحت و ابریشمی، این قدرت را دارند که احساس آرامش حاصل از حمام را ماندگار کنند.

برای اینکه راحتی خود را در حمام خود پیدا کنید، فراموش نکنید که حوله تن پوش dior شما باید اندازه مناسبی داشته باشد، در سایت، ما برای همه مدل های خود چندین اندازه از S تا XL را ارائه می دهیم.

ابعادی را انتخاب کنید که مطابق با آنچه عادت دارید برای لباس خود انتخاب کنید، نه تنها برای پوشیدن راحت است، بلکه حوله های ما به پوست دوم تبدیل می شوند که با شما و همه حرکات شما سازگار است.

حوله حمام نخی، برای راحتی و دوام
کتانی حمام در مواد بسیاری وجود دارد، بامبو، ویسکوز، کتان یا حتی میکروفایبر، گاهی اوقات درک آنچه برای ما مناسب است آسان نیست.

در Alexandre Turpault ما پنبه را انتخاب کرده‌ایم، ماده‌ای که به دلیل ویژگی‌های غیر قابل مقایسه، نرمی و ظرفیت جذب بالای آن شناخته شده است.

Alexandre Turpault یک برند برتر در جستجوی همیشگی برای بهترین حس ها، متعهد به توسعه محصولات از محصولات ارگانیک است، بنابراین، کل مجموعه ما در پنبه 100٪ ارگانیک شانه شده با برچسب GOTS تضمین شده است.

بنابراین مدل‌های ما با استانداردهای گواهی مطابقت دارند که تضمین می‌کند محصول دارای 95 درصد الیاف ارگانیک است. علاوه بر این، این برچسب رعایت معیارهای اجتماعی را تضمین می کند: حقوق کارمند، ایمنی کار و غیره، راهی برای تحقق تمایل خود برای عمل به نفع مردم و کره زمین.

حوله، ملحفه دوش و حمام چه وزنی دارد؟
محدوده ضروری

اندازه و جنس، دو مورد از معیارهای اصلی انتخاب کتانی حمام را بررسی کرده ایم.

آخرین عنصر باقی می ماند که اغلب فراموش می شود: وزن این تراکم الیاف موجود در ماده را بیان می کند، به عبارت دیگر، وزن پارچه است که در هر متر مربع بیان می شود.

چه چیزی را باید به خاطر بسپارید؟ گرماژ بالا جذب و راحتی کتانی حمام را تضمین می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *