گنجشک

Song Sparrow اغلب در مجاورت یکی دیگر از گونه های مشابه دیده می شود، که احتمالاً جفت آن است اما ممکن است یک فرد بالغ فرعی از نسل قبلی باشد که به شیوه ای مطیع رفتار می کند.

یک روز گنجشک آوازخوانی را تماشا کردم که در کنار رودخانه اسکای کومیش غذا می داد. فقط بال هایش را تکان می داد و دمش را تکان می داد.

در تمام مدت تغذیه می کرد و همزمان تکان می داد. به ذهنم رسید که نتوانستم جفتش را پیدا کنم و او هم نتوانست.

در نهایت، متوجه شدم که دلیل این همه نمایش این است که رد جفت خود را از دست داده است. متن تشکر از همسر در حالی که او رفته بود، او واقعاً عصبی بود و همه این کارهای آشکار را انجام می داد.

 

مانند غذا دادن در فضای باز و تلنگر زدن و تلنگر زدن. این در طول زمستان بود، بنابراین آنها یک منطقه تغذیه دارند، نه یک قلمرو دفاع شده، و جفتش روی لانه نشسته است.

وقتی جفت دوباره برگشت، خیلی بی سر و صدا در سایه تغذیه کرد و تمام این نمایش را انجام نداد. مبل استیل ملایر بنابراین واضح است که آنها تا حد زیادی به یکدیگر وابسته و متکی هستند، زیرا او انرژی زیادی را صرف یافتن هر چه سریعتر جفت خود می کند.

یک آهنگ هم ریتم دارد. به عنوان مثال، یک گنجشک آهنگ یازده ثانیه پس از اتمام آهنگ خود قبل از شروع دوباره مکث می کند.

آهنگ به موقع ریتم دارد. آنها ارتباطات غیرکلامی زیادی را با تکان دادن بال ها و تکان دادن دم و انجام بسیاری از این کارها ارسال می کنند.

آنها با همدیگر با علائم بدنی صحبت می کنند لباس چرم بچه گانه نه فقط سیگنال های صوتی، و گنجشک آوازخوان کوچک نیز همین کار را می کند.

وقتی نزدیک می‌شود، آهنگ قلمرویش را می‌فرستد و بلافاصله بعد از اینکه من تماس تقلیدی اش را می‌گیرم، پرواز می‌کند و بعد کمی نزدیک‌تر می‌شود و بعد از خواندن دست می‌کشد و خیلی کم می‌آید، و از پستی به پست دیگر پرواز می‌کند.

  • منابع:
    1. Song Sparrow as a Teacher of Bird Language
  • تبلیغات:
  1. رستوران هایی که فقط ظرف یکبار مصرف ارائه می دهند
  2. مرگ غم انگیز تازه عروس در بیمارستان کنار داماد
  3. پسته برای گیاه خواران توصیه میشود
  4. پسر فلجی که بدون دست و پا قله های موفقیت را 1 ماه فتح کرد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *