قرص

به سادگی قابلمه خود را با آب پر کنید یک قرص ماشین ظرفشویی بینگو را داخل آن بریزید آن را روی حرارت متوسط قرار دهید و اجازه دهید 10 دقیقه بجوشد. این کار بقایای سوخته را شل می کند، بنابراین پاک کردن آنها آسان است.

با این حال قبل از انجام این کار حتماً دستورالعمل های سازنده را برای قابلمه خود بررسی کنید. اگر یک قابلمه نچسب دارید، این امر به ویژه مهم است زیرا نمی خواهید به پوشش آسیب برساند.

بکر نگه داشتن اجاق گاز یکی از پیچیده ترین کارهای تمیز کردن آشپزخانه است، بنابراین می خواستیم ببینیم آیا یک قرص ماشین ظرفشویی می تواند به از بین بردن چربی و کثیفی کمک کند یا خیر.

آزمایش‌های ما نتایج متفاوتی داشت و قرص‌ها در تمیز کردن قفسه‌ها به جای درها یا دیوارهای فر مؤثرتر بودند.

قرص

بهترین راه برای انجام این کار این است که قفسه ها را برای چند ساعت در یک وان آب داغ با یک قرص قرار دهید اما حتماً قفسه ها را با حوله یا حصیر بپوشانید تا از خراشیدگی وان خود جلوگیری کنید.

اگر مواد شوینده لباس تان تمام شده است توصیه نمی کنیم یک قرص ماشین ظرفشویی را در ماشین لباسشویی خود فرو کنید، اما برای از بین بردن لکه های سرسخت مفید هستند.

قبل از شستشوی لباس کثیف خود را یک شب با یک قرص در آب داغ بگذارید تا بدون لک بیرون بیاید.

مطمئن شوید که این کار را فقط با لباس سفید انجام می دهید در غیر این صورت ممکن است رنگ را سفید کنید.

از پاشیدن غذا گرفته تا آثار مداد رنگی، راه های زیادی وجود دارد که دیوارهای شما کثیف می شوند. آیا یک قرص ماشین ظرفشویی می تواند راه حلی برای از بین بردن علائم ناخوشایند باشد؟

تمیز کردن ردهای مداد رنگی از روی دیوار با استفاده از آب گرم با یک قرص محلول کارساز بود، اما در واقع فکر می کنیم مایع شوینده گزینه بهتری است. دریابید که چه کاربردهای شگفت انگیز دیگری برای مایع شوینده توصیه می کنیم.

همانند تمیز کردن دیوارها، یک قرص ماشین ظرفشویی محلول نیز برای تمیز کردن داخل یخچال و مبلمان باغ شما کافی است.

با این حال ما دریافتیم که استفاده از مایع شوینده آسان‌تر، ارزان‌تر و سریع‌تر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *