آیا با ایراداتی که در کارکرد باتری ups دوربین مداربسته امکان دارد رخ دهد آشنایی دارید؟ برای عیب یابی باتری ups چه باید کرد؟ و آیا باتری ها در صورت بروز خرابی قابل تعویض هستند؟
با توجه به اینکه دوربین مدار بسته در چه مکانی مورد استفاده قرار گرفته، ممکن است به ups با توان کم یا زیاد نیاز داشته باشد. در نتیجه محیطی که دوربین به عنوان یک وسیله حفاظتی و امنیتی در آن تعبیه شده، بر روی نصب تعداد دوربین ها و در نتیجه تعداد باتری های ups برای تأمین برق لازم در مواقع اضطراری بسیار تعیین کننده است.
بعضی باتری ها به دلیل عوامل محیطی مانند رطوبت و یا سردی هوا و یا جنس نامرغوب و یا استفاده بیش از توان آن امکان بروز خطا و خرابی را دارند. برای بررسی این مورد نیاز است تا ولتاژ ورودی دستگاه قطع شود بنابرین ولتاژ مصرفی از طریق باطری ها تامین می شود. با تخلیه درصدی از جریان الکتریکی باتری توسط دستگاه مصرف کننده، ولتاژ باتری نباید از مقدار مشخصی عبور کند. در غیر این صورت باطری فرسوده شده و می توان آن را با جنسی مرغوب تر و مطمئن تر برای کارایی و راندمان بیشتر و همچنین صرفه جویی در کاهش هزینه های تعویض باتری جایگزین کرد.
منبع: سیم و کابل ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *