با یک جفت دمپایی خانه که باعث حسادت خود بابانوئل می شود، به کل کریسمس تکیه دهید، گلدوزی، مطمئناً عجیب است، اما این باعث نمی‌شود که این دمپایی‌ها، که با آستر ساتن و زیره‌های چرم سخت ساخته شده‌اند، برای متخصصان واقعی جذابیت کمتری داشته باشند.

آنها شیک هستند، آنها غیرمعمول هستند، آنها جت ست هستند: این دمپایی مردانه پوما مخملی مجلل از Four Seasons با دست دوخته شده اند و با تکنیکی صنایع دستی که از نسل های مختلف صنعتگران ایتالیایی منتقل شده است.

به عنوان بخشی از همکاری اخیر خود با ناشر کتاب Assouline، دمپایی معتبر Stubbs & Wooton، این دمپایی های خشن پالم بیچ را ایجاد کرده است که در پالت رنگ صورتی و سبز مقصد ساخته شده و با طرح Assouline Palm Beach به پایان رسیده است.

Bottega Veneta نه تنها یک برچسب میراث کلاسیک ایتالیایی است، بلکه برچسب لحظه ای است.

در حالی که فقدان نام تجاری این دمپایی ها را محتاط نگه می دارد، بافت 100 درصد پوست بره Intrecciato، امضای برند، غیرقابل انکار است.

اگر حداکثر راحتی چیزی است که به دنبال آن هستید، پیدا کردن دمپایی شیک‌تر، دنج‌تر و معقول‌تر از Hacienda LX از Hari Mari دشوار است.

مطمئناً، رویه آن از چرم مرغوب، آستر شیلینگ تگزاسی واقعی و زیره‌های لاستیکی واقعی برای پوشیدن در فضای داخلی و خارجی ساخته شده است، اما این کفی‌های مموری فوم هستند که این نوع دمپایی‌ها را برای سال‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *