دستگاه یو پی اس خانگی ارزان بسته به توان آن ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات ارزان ترین قیمت را دارند . دستگاه یو پی اس خانگی دستگاهی الکترونیکی است ، که جهت تامین انرژی برای دستگاه هایی که برق استفاده می کنند ،کاربرد دارد تا در زمان اختلالات درون شبکه و قطع و وصل شدن برق دستگاه هایی که حساس هستند و احتمال خراب شدن آنها به دلیل نوسانات برقی وجود دارد، استفاده شود . ازجمله در بیمارستانها و مخابرات و مراکز کامپیوتر و … مورد استفاده زیاد می باشند .

کارایی مهم دستگاه یو پی اس زمانی است که برق قطع شود. دستگاه یو پی اس وارد عمل می شود و برق لازم را تامین می کند و حتی به روشن و خاموش کردن دستگاه مورد نظر هم نیازی نیست .

دستگاه یو پی اس علاوه بر حفاظت وسایل از نوسانات برق از هزینه جهت تعمیر وسایل هم جلوگیری می کند و همچنین موجب ثبات جریان برق که به روشن ماندن برنامه های حساس کمک می کند.

در موقع خرید دستگاه یو پی اس به دلیل قیمت بالایی که دارند همیشه نمی توان دستگاه جدید و نوخریداری کرد به همین دلیل افراد بیشتری به دنبال خرید دستگاه یو پی اس خانگی ارزان دست دوم جدید می باشند که البته باید دقت های لازم را در زمان خرید داشت تا دستگاه یو پی اس کارکرده ولی با دوام خریداری کرد. قبل از خرید حتما باید درباره آن دستگاه اطلاعات کافی داشته باشیم تا با دستگاه یو پی اس نو کاملا مقایسه کنیم تا ایرادی نداشته باشد.عمر مفید دستگاه های یو پی اس با هم متفاوت است که عموماً از ۵ سال به بالا از ۵ سال شروع می شود بنابراین باید به میزان کارکرددستگاه هم توجه ویژه نمود.

دستگاه یو پی اس خانگی ارزان دست دوم جدید

خرید دستگاه یو پی اس خانگی

خرید دستگاه یو پی اس خانگی خرید دستگاه یو پی اس خانگی امروزه ضرورت پیدا کرده است. امروزه بسیاری از افراد فقط جهت استفاده شخصی دستگاه یوپی اس را خریداری می کنند.

دستگاه یو پی اس خانگی تا توان ۵ هزار ولت آمپر تهیه می شود. با توجه به گران شدن اغلب لوازم برقی خانگی ضرورت حفاظت از آنها بسیار زیاد احساس می شود. بنابراین خرید دستگاه یو پی اس خانگی است که موجب افزایش طول عمر لوازم برقی مصرفی در منزل می شود و حتی در مصرف برق هم کمک شایانی می کند .

در زمان خرید دستگاه یو پی اس خانگی به توان و مدت زمان ذخیره آن باید توجه کرد. کوچکترین آن ۱۲ ولت با حداقل قیمت و حدود دو تا سه ساعت برق را نگه می دارد و هرچه قیمت بالاتر رود میزان نگهداری برق بیشتر می شود.

برای کیفیت بهتر برق باید بهای بیشتری نیز پرداخت کرد با توجه به نوع به وسیله برق مصرفی انواع دستگاه یو پی اس خانگی نیز انواع متفاوتی دارند که شامل یو پی اس خانگی آفلاین و اینتراکتیو و آنلاین می باشد . قیمت دستگاه یو پی اس با توجه به تولیدکننده آن که ایرانی یا خارجی باشد و توان و مشخصات فنی آن بسیار متفاوت می باشند. کیفیت قطعات باتری اروپایی و انواع چینی بسیار عالی می باشد.البته دستگاه های ایرانی نیر از کیفیت بالایی برخوردارمی باشند.

دستگاه یو پی اس خانگی یزد

دستگاه یو پی اس خانگی یزد دستگاه یو پی اس خانگی یزد که تولید آن در شهر یزد انجام می‌شود ،کاملا ایرانی می باشد و با قیمتی مناسب و با ارسال رایگان ارائه خدمات می دهد و در شهرهای دیگر هم نمایندگی دارد.

دستگاه یو پی اس خانگی ازنوع آفلاین می باشند که شامل کامپیوترهای خانگی و لپ‌تاپ‌ها و تلویزیون می شود. مدل های زیادی از دستگاه یو پی اس خانگی در فروشگاه های ایران از جمله شهر یزد موجود است.

اولین مطلب مهم در زمان خرید دستگاه یو پی اس خانگی عمر باتری آن می باشد که چند ساعت یا چند روز به صورت کامل می تواند شارژ نگه دارد و همچنین به تعداد وسایل برقی که قرار است به دستگاه یو پی اس وصل شود دقت نمایید. معمولاً دستگاه بین یک تا هفت دستگاه برقی را حمایت می کند .

دستگاه یو پی اس خانگی اغلب از نوع آفلاین و اینتر اکتیو می باشند، چون نسبت به دستگاه یو پی اس آنلاین برق کمتری مصرف می کند . دستگاه یو پی اس خانگی به دوصورت رکمونت و ایستاده تولید می شوند که نسبت به بقیه انواع دستگاه یو پی اس محیط کوچکتری را اشغال می کنند .

زمان حمایت دستگاه یو پی اس خانگی معمولاً بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه می باشد که دارای باتری داخلی می باشند.

دستگاه یو پی اس خانگی جدید

دستگاه یو پی اس خانگی جدید دستگاه یو پی اس خانگی جدید دارای سازگاری با محیط زیست با نام دستگاه سبز هستند. دستگاه یوپی اس خانگی به طور خودکار دستگاهی که کار نمی کند را از مدار خارج می کند و حتی با تنظیم ولتاژ موجب کاهش مصرف برق نیز می شوند.

کاهش هزینه برق مصرفی امروز مسئله مهمی برای همه شهروندان می باشد که از فواید بسیارمهم این دستگاه می باشد.

در استفاده از یو پی اس خانگی باید به تعداد دستگاه های متصل به آن توجه کرد که بار اضافی نداشته باشد یا ظرفیت ذخیره زیادی داشته باشد .دستگاه یو پی اس خانگی جدید امروزه به عنوان مدیر شبکه نیز عمل می‌کند و نیاز به راه اندازی وسایل برقی مانند مودم به صورت مجدد نیست. برخی دستگاه یو پی اس جدید به صورت قابل حمل است که می توان با خود جابجا کرد و در صورت قطع برق و خاموش شدن لپ تاپ یا کامپیوتر از آن استفاده کرد.

دستگاه یو پی اس خانگی سه فاز

دستگاه یو پی اس خانگی سه فاز دستگاه یو پی اس خانگی سه فاز جهت تامین برق است که این دستگاه دارای باتری می باشد که در صورت وجود نوسانات برق جریان برق را قطع و از برق باطری خود استفاده می کند و همچنین در زمان وجود برق تنظیم ولتاژ برای وسایل مصرفی دارد و هم باتری خود را شارژ می کند .

دستگاه یو پی اس خانگی یعنی منبع تغذیه بدون برق می باشد . در واقع نقش دستگاه یو پی اس از ایجاد نوسانات ولتاژ به تجهیزات مصرفی مانع شده و این دستگاه انرژی را از باتری خود تامین می کند .

در قدیم فکر می کردند استفاده از یو پی اس خانگی صرفه مالی ندارد و گران خواهد بود ولی امروزه با توجه به گرانی تجهیزات برقی صرفه اقتصادی پیدا کرده استث بنابراین یو پی اس خانگی در همه جا حتی در خانه که مصارف کمتری دارد مورد نیاز است تالوازم برقی از آسیب‌های نوسانات برقی شهر در امان باشند.

فواید استفاده از دستگاه یو پی اس خانگی : فراهم کردن برق در زمان قطعی ، استفاده از باتری در صورت افت ولتاژ در اثر قطع برق یا رعد و برق ، بودن فیلتر در یو پی اس در دستگاه یو پی اس مانع از اثرات نوسانات برق بر دستگاه مصرفی می شود. دستگاه یو یو پی اس خانگی سه فاز در مجتمع‌های بزرگ که آسانسور و سیستم های مدار بسته دارند، کاربرد زیادی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *